Todos os Produtos
palavras-chave [ 20 band anti drone system ] Combine 39 produtos.
Portable Omnidirectional Full-Band UAV Detector 2.4GHz 5.8GHz Security Protection for Indoor/Outdoor Use
| Aplicação: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | durável |
| Dimensão: | C*L*A(185mm*80mm*33mm) |
Upgraded 1-3km Low Frequency DJI FPV Signal Detection Device 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Security Drone Detector
| Aplicação: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | durável |
| Dimensão: | C*L*A(185mm*80mm*33mm) |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| Aplicação: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Detector de drone durável |
| Raio de detecção: | 0~5km+ (Existem diferentes devido a diferentes ambientes e |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| Aplicativo: | antidrone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| Faixa de interrupção Omni: | 1 - 3km, de acordo com a densidade do sinal da rede móvel |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| Aplicação: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Detector de drone durável |
| Raio de detecção: | 0~5km+ (Existem diferentes devido a diferentes ambientes e |
High Power 400W Omni 20-6500MHz Vehicle-Mounted Drone Jammer with 700W-1200W Total Output Power
| Aplicativo: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| Peso líquido:: | Peso da embalagem: 40KG |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Faixa de frequência: | 200-300 MHz |
| Potência de saída: | 50W |
1000W Wireless RCIED Jammer with Anti Explosion for Military and VIP Protection
| Termos de pagamento: | T/T. |
|---|---|
| Habilidade da fonte: | 1000 |
| : |
Long-Range 5km Anti-Fiber Optic Drone with Integrated Guidance and Search Radar Subsystem Security & Protection Product
| Aplicação: | Proteção de segurança |
|---|---|
| Recurso: | durável |
| Tipo: | Detector do sinal |

