Todos os Produtos
palavras-chave [ 20 band anti drone system ] Combine 39 produtos.
700-1000MHz 50W Broadband Power RF GaN Module Anti Drone and FPV Signal Module Wireless & RF Modules
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 50W |
| Freqüência: | 720-1020 MHz |
100W RF Module LDMOS Amplifier with DC 24-28V Working Voltage Compact 125x60x20mm Size Lightweight 248g for Anti-Drone Systems
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 100w |
| Freqüência: | 700-1000 MHz |
1100-1500 MHz 100W RF Amplifier Module with 28V Working Voltage and 8-10A Current for Anti-Drone Systems
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 100w |
| Faixa de frequência: | 1100-1500 MHz |
250-400MHz 100W GaN Digital Lora Amplifier Module 3 Counter FPV Anti Drone System for Anti FPV System
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 50W |
| Freqüência: | 720-1020 MHz |
100W GaN Lora 700-1020Mhz Digital Signal RF Module Broadband Wide Anti-Drone FPV UAV Amplifier for Defense System
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 50W |
| Freqüência: | 720-1020 MHz |
High Power 2000W Durable 10 Band Drone Jamming Device UAV Jammer for Anti-Drone Security
| Aplicativo: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| Peso líquido:: | Peso da embalagem: 80KG |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| Aplicativo: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| nome: | Detecção e localização fixa de drones com automático |
200W High Power Multi-Band Manpack Drone Jamming Device with 20AH Battery Backup and 5PCS Antennas
| Aplicativo: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| Capacidade de backup da bateria: | 20AH/+29,2VCC |
Portable UAV Detection Device with 1-2km Direction Finding 900MHz 5.2GHz Anti-Drone Security Protection
| Aplicativo: | Antidrone |
|---|---|
| Recurso: | Durável |
| Freqüência: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| Tipo: | Módulo de RF |
|---|---|
| Potência de saída: | 50W |
| Freqüência: | 1170-1280 MHz |

